İletişim: (0216) 335 0 360

Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınız özenle yıkanır, özenle kurutulur, İstanbul fabrikamızı arayarak siparişinizi iletebilirsiniz, servisimiz ücretsizdir. Bizler hepimiz osmanlı torunlarıyız. Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa bile, her ne kadar yaşadığımız çağ değişmiş olsa bile bir tarafımız her zaman geçmişine bağlı olarak kalmıştır.

Örf ve adetlerimize her zaman sahip çıkarız. Çünkü biz Türkler çok başka bir milletiz. Bizim çok sayıda kahramanlarımız var. Her bir kahramanımızın ayrı bir destanını var. Bu ülkeyi yöneten padişahlar haricinde bir de gizli kahramanlarımız var. Türk milleti gözü kara, kendini kimseye ezdiremeyen bir toplum olduğu için kahramanlarıda saymak ile bitmeyecek sayıdadır. Türk toplumunda bir çok kahraman bulunmaktadır. Zamanında ülkemiz için çok önemli başarılara imza atmışlardır. Bu nedenle onları daima kalbimizde yaşattığımızı göstermek için sürekli onları bir şekilde anarız. Dizilerde, filmlerde aksesuarlarımızda sürekli onlar yer alır.

Bu şekilde efsanelerimizin adını yaşatmış onlara sahip çıkmış bulunmaktayız. Tarihimizde bahsettiğimiz kahramanlarımız sadece ülkemizi o zamanın düşmanından koruyan değil, ülkemize her türlü fayda sağlayan her türlü yenilik getirenlerdir. Örneğin, Yağcı Bedir isminde, zamanında adını çok duyurmuş bir şahıs vardır. Ve bu kişi Türk halkı için önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle yağcıbedir halıları vardır. Bu halılar biraz daha değişik bir tarzdır ama bu halıları seven insanlarda vardır. Bazı halılarının üstünde, temizleme talimat fotoğrafı bulunmaktadır. İstanbul’da Halılarına ilgi duyan çok sayıda olabilir. Ama bu halıların kirlenme probleminden rahatsız olan da az sayıda değildir. Ama hiç meraklanmayın. Bizler şimdiye kadar sağladığımız güvenle sizlerin halısını en iyi şekilde yıkayıp tertemiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Eldokuma Halısı yıkama konusunda tecrübeli kadromuz ile sizlere hizmetin en iyisini verebileceğimize inanıyoruz. Sizlerde hemen halılarınızı bize verin, en temizleyici şekilde yıkayıp size teslim edelim.