İletişim: (0216) 335 0 360

Halı Yıkama Kampanyaları

Halı yıkama kampanyaları için bizleri arayarak güncel kampanya fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Örneğin geçen hafta el dokuma halıları 22 tl den 8 tl ye varan indirimlerle yıkandı..

Halı yıkama, profesyonel halı temizlik hizmeti sunan fabrikamız, bütün halı cinslerini yıkamada uzmandır. Günümüzde her şeyin bir çeşidi vardır. Buna halılarda dahildirler. Halı çeşitleri çok sayıdadır ve gün geçtikçe de çeşitleri daha çok artmaktadır. Her insan kendine farklı bir tarz oluşturduğu için bu yönde çeşitlilik daha da çoğalmaktadır. Her insanın kendine özgü bir tarzı vardır. Bilindiği gibi zevkler tartışılamaz. Evinizde, sizin tarzınıza göre sizin zevkinize göre şekillenmelidir. Her insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa evini ona göre dekore etmelidir. Çünkü genellikle günümüzün çoğunu evde geçirmekteyiz. Bu yüzden evin dekorasyonu bizi etkilemeli, bizim gözümüzü süslemelidir. Bu yüzden herkes evine istediği dekorasyonu verir. Evin temizliğide önemli bir husustur. Çünkü bir insanın nasıl biri olduğu, temizliğinden ve bakımlılığından anlaşılır, ve ne kadar temiz, bakımlı olduğumuza da evimizin temizliğine ve bakımlılığına bakarak anlayabilirler. Bu yüzden evimizin temizliği önemlidir. Bakımlılığı için evinizin eşyaları bir birine uygun olmalıdır.

Mesela halı konusunda evimize gerçekten güzel bir atmosfer verecek olan step halılar bizler için biçilmiş kaftandır. Sizde tarzınıza uygun olarak gördüğünüz için step halı kullanıyor olabilirsiniz. El dokuma halılar diğer halılara göre daha farklıdır ve daha çok özen gösterilmesi gerekmektedir. Bünyan halılar diğer halılara göe daha hassas bir halı çeşidi olduğu için onların temizliğininde daha farklı olması gerekir. Bizim sizlere sunmuş olduğumuz, bu yeni hizmetle artık halılarınıza daha çok özen gösterebilirsiniz. Onları daha özenli bir şekilde yıkatabilirsiniz. Ama bu hizmeti bulamayız düşüncesine kapılıyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü bizim sizlere sunmuş olduğumuz hizmetle artık halılarınız güvenerek yıkatabileceksiniz. Çünkü biz sizin her halınızı ayrı bir özenle yıkamaktayız. Makine halılarda ki o hassaslığı bozmadan, zarif ve narin bir şekilde temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.