İletişim: (0216) 335 0 360

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama fabrikamız, halılarınızı ücretsiz servis imkanı ile teslim alır aynı şekilde ücretsiz bir biçimde servis aracılığı ile teslim etmektedir. Dünyanın neredeyse bütün insanları temizliğe ve görünüşe önem vermektedir.

Herkes belli bir program içerisinde işlerini halletmektedir. Belli bir programa uyarlayarak belli saatler arasında çalışır belli saatler arasında uyur, belli saatler arasında yemek yer. Dünyanın kanunu budur. Bir diğer kuralı ise temizliktir. Temizlik her insanın sağlığı açısından çok önemli bir şeydir.
firmamız biz Türk milleti olarak temizliğe oldukça önem vermekteyiz. Bunun sayesinde temizlik sektörüde gelimiş oluyor. Hem ülkemiz insanının temizliğe düşkün olması hemde sağlığına önem vermesi temizlik sektörüne çok katkı sağlamaktadır. Ve artık teknolojininde gelişmesiyle temizlik sektörü daha fazla yaygınlaşmaya başladı.

halı yıkama fabrikası istanbul.fw

Bu sektör hem, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır, hem de halkımızın sağlığını korumaktadır. Bizlerde bu sektörde olmaktan gurur duyuyoruz. Temizlik sektörü genel olarak her insanın ihityaç duyabileceği bir sektördür. Biz bu sektörde halı yıkamacı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İşimizle gurur duyuyoruz, çünkü bizim yıkadığımız halılar, insanların sürekli üstünde gezindiği için mikrop biriktirir. Eğer halılar yıkanmaz ise onun üstünden geçtikçe üstünde oturdukça yattıkça, ve çocuklarınız o halılarda yuvarlandıkça o halılar mikrop saçmaya devam edecektir. Bu yüzden halıları yıkatmak şarttır. Sizlerin bize ulaşımı zor olmasın diye teknolojiden faydalandık ve bize ulaşmanızı daha pratik ve daha hızlı bir hale getirdik. Ve bununlada yetinmeyerek sizlere oturduğunuz yerlere göre daha hızlı bir hizmet vermeye başladık. Kadıköy İstanbul şehrinin en bilindik bölgelerinden birisidir.