İletişim: (0216) 335 0 360

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye halı yıkama firmamızın yegane önemsediği müşterilerimizden aldığımız halıların özenle temizliğini yapmak ve doğru zamanda ve zamanında teslimatını yapmaktır.

İstanbul içerisinde kocaman bir tarih barındıran çok güzel bir şehirdir. Her ilçesinde her mahallesinde her sokağında bir geçmiş vardır, İstanbul’un. Bu geçmişe değerlere tabiki de olabildiğince iyi sahip çıkar İstanbul halkı. İstanbul büyük bir şehir olduğu için pek çok semti vardır. Bu yüzden biz her semtine şuanda hizmet veremeyeceğiz ama zamanla kendimizi geliştirdikçe büyüyeceğiz ve büyüdükçe her yerde hizmet verebilir hale geleceğiz. Ama şuan da gene en çok insanların olduğu yerler için oluşturduğumuz özel halı yıkama hizmeti ümraniye halkının işine çok yarayacaktır. Ümraniye ilçesi çok büyük ve çok hareketli bir ilçedir. Görmeyenler olsada, neredeyse bilmeyen yoktur ümraniye ilçesini.

halı yıkama fabrikası istanbul.fw

Herkes tarafından bilinen ümraniye ilçesi oldukça güzel bir ilçedir. Bir çok alternatifi içinde barındırmakta olan ümraniye belediyesi insanları sıcak kanlı insanlardır. Sizlerde ümraniye ilçesinde iseniz sizlere özel bu halı yıkamacı alternatifini kaçırmayın. 2a Halı yıkamacılığı, göztepe, maltepe, küçükyalı, kadıköy gibi bir çok yerde hizmet vermektedir. Ve bu yüzden ümraniye ilçesini görmezden gelmiyorlar ve ümraniye’ye de bu halı yıkama alternatifini sunuyorlar. İstanbul gibi bir şehirde herkes ve her yer temizdir. Bizim sayemizde artık halılarınızda tertemiz olacak. İstanbul gün geçtikçe kendini daha çok geliştiren bir şehirdir. Bu şehir geliştikçe bizde gelişeceğiz ve sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Fabrikamızda bulunan en iyi, en kaliteli halı yıkama makinaları, tecrübeli ekibimiz ve profesyonel yöntemlerimiz ile sizin memnuniyetiniz için elmizden gelen her şeyi yapmaktayız. Ümraniye halkı, halılarını bizde yıkatarak güzel ilçelerinde, güzel ve temiz evlerinde temiz halıları kullanacak artık.
Sizde ümraniyede iseniz hemen halınızı bizim tecrübeli ellerimize bırakın ve temizliğin ümraniyedeki farkını görün.